Duyuru :
  • Forum Sitemize Hoş Geldiniz.

Zümrüt Sarraf

*
Bu konu; 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : olcerajans
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimdışı
Popülerlik %1
*
1
mesajlar
1
konular
0
REP PUANI
03-05-2021
(Kayıt Tarihi)
Bay
(Cinsiyet)
#1
03-05-2021, Saat: 19:04
Özel Kuyumculuk Tasarımları
Gerek birikim olarak gerekse sağlamış olduğu görünüm ile kuyumculuk ürünleri her zaman en özel tasarımlar arasında yer alır. Tasarımların özel olarak hazırlanması ve kullanılması da bu noktada çok büyük bir önem arz etmektedir. Özel kuyumculuk tasarımları her ne kadar dışarıdan bakıldığı zaman çok pahalı gibi görünüyor olsa da son derece uygun fiyatlara da özel tasarımlar bulunabilmektedir. Altın ve pırlanta alımı yapmak isteyen kişiler bu özel tasarımlar arasından kendilerine en uygun seçimleri yapabilir.
Farklı Altın Takı Modelleri
Kuyumculuk ürünlerinde özellikle özel tasarım aramakta olan kişilerin özel modeller aramasını sebebi; farklı ürünler takmak istemeleridir. Farklı altın takı modelleri araştırıldığı sırada karşınıza çıkacak olan bazı takılar şu şekildedir:
-       Sonsuzluk içinde inci kolye
-       Altın dorika yüzük
-       Altın ataç zincir
-       Yıldız figürlü altın kolye
-       Dorikalı damla altın kolye
-       Altın güvercinli tektaş kolye
-       İsimli altın küpe
-       Altın barok inci küpe
Belirtmiş olduğumuz örnekler tercih edebileceğiniz takılar arasında sadece bazılarıdır. Bunların yanı sıra farklı tasarımlardaki takılar sayesinde kendi tarzınızı daha iyi şekilde yansıtabilme imkanına da sahip olursunuz.
Altın İndirim Günleri
Altının fiyatları her geçen gün artış göstermekte olduğu gibi kuyumculuk ürünlerinin arasında birisini alma yoluna gideceğiniz sırada en uygun fiyat veren yerleri araştırmalısınız. Bazı firmaların indirim yapma yoluna gitmesi sizlere bütçenize daha uygun şekilde altın alabilme imkanı sağlayacaktır. Altın indirim günleri esnasında alışveriş yapan kişiler bu şekilde daha uygun fiyatlara aradıkları altına sahip olabilmektedir. Bu indirim günleri genellikle sevgililer günü, anneler günü, yılbaşı öncesi şeklindedir. Yapılmakta olan indirimler değişim gösterebilir ve firmalar sadece kendi inisiyatiflerine göre de indirim günleri düzenleyebilmektedir.
İnternette Altın Nereden Alınır?
Altın alışverişlerinizi istediğiniz zaman istediğiniz yerden yapabilme adına kuyumculuk sitelerinden sipariş verme yoluna gidebilirsiniz. Zümrüt Sarraf kuyumculuk hizmeti vermekte olan siteler arasındadır. Farklı takı tasarımları ve düzenli olarak yapmış olduğu indirimleriyle beraber altın almak isteyen kişilerin ilk adresi olmayı başarıyor. Sitede yüzlerce farklı model sizlere sunulurken en iyi modellerle siparişlerinizi tamamlayabilirsiniz.


Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi