Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy

Şartlar & Koşullar

#1
Tongue 
Şartlar & Koşullar

Technobios.net  olarak kullanıcılarımıza özgür bir ortam sunmaktayız. Düşünce ve fikir özgürlüğüne önem vermekteyiz, bu bağlamda gönderilerimize yapılan yorumlar öneri veya eleştiri olsun bu tür hususlara karşı kesinlikle saygı ve sevgi çerçevesi içinde sizleri dinlemekteyiz.

Technobios.net olarak paylaşımlara yapılan yorumlarda küçük düşürücü aşşağılayıcı veya argo kelimeler kullanımı gibi girişimlere kesinlikle müsade etmemekteyiz. Bu şekilde sergilenen davranışların veya sözlerin tarafımıza yapılması hususunda ise saygı ve sevgi çerçevesi içinde cevap vermekteyiz, argo kelime kullanımı halinde Technobios.net olarak kullanıcıları yasaklama hakkımız vardır.

Technobios.net  olarak Forum platformuz korsan oyun ve yazılımlara kesinlikle destek vermemektedir. Her kullanıcı kendi yaptığı paylaşımdan ve yorumdan sorumludur.

Technobios.net olarak sitemizden izinsiz içerik alınmasını hoş karşılamamaktayız. Sunduğumuz bilgilerin yaygınlaşması ve daha çok kullanıcının öğrenmesi saygı duyduğumuz bir husustur. Bu bağlamda Technobios.net  olarak paylaştığımız gönderilerin izin alındığı takdirde kaynak gösterek paylaşılmasında her hangi bir sakınca tarafımızca yoktur. İzinsiz alıntı yapılması halinde ise alıntıyı yapan site veya kuruluşa gerekli ikazlarda bulunmaktayız. İkazlara rağmen eğer içerik kaldırılmadıysa 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na istinaden tarafımızca hukuki yollara başvurarak yaptırım yapılacaktır.


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi