Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy

PUBG Lite Kapanıyor

#1
u271ed.jpg


PUBG Lite'ın resmi web sitesinden yapılan bir paylaşım, oyun severleri çok üzdü. Yapılan açıklamada ise bu ay sonunda oyunun tamamen kaldırılıp kapanacağını duyurdu. 
 
PUBG Lite'ın resmi web sitesinde yapılan kapanış duyurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Duyuru ( Mobil Cihazlar için kullanılan PUBG Lite sürümünün akıbeti hakkında her hangi bir paylaşım yapılmadı. Bu sebepten dolayı mobil versiyonlar için kapanış olacağını düşünmüyoruz )

Kapanışta geçen notlarda oyunun 29 Nisan'a kadar oynanabileceğini belirtiyor. Fakat bir diğer dikkatimizi çeken husus ise indirme linklerinin web sitesinden kaldırılması oldu. Bununla orantılı olarak oyunun neden kapandığına dair her hangi bir açıklama bulunmazken tahminlerimizce PUBG Lite'ın Pandemi dönemindeki çok seri yükselmesinden sonra hile kullanımı nedeni ile çok hızlı bir şekilde oyuncu kaybetmesi ve hilenin önüne geçilememesinden dolayı oyunun kaldırıldığını tahmin ediyoruz.


Alıntı:Sevgili Oyuncularımız,

Bizimle birlikte olan müthiş sayıda PUBG LITE severin tutkusu ve desteği için son derece minnettarız. COVID-19 pandemisinin zorlu zamanlarında PUBG LITE’ın taraftarlarımıza güvende kalmanın eğlenceli bir yolunu sunduğunu umuyoruz.

Ne yazık ki uzun uzun düşündükten sonra hizmeti kapatma yönünde zorlu bir karar aldık ve yolcuğumuz için zaman doldu. Ne kadar üzülsek de plana göre PUBG LITE hizmetini 29 Nisan 2021’de (UTC) sonlandıracağımızı bildirmek istiyoruz.

[Sonlandırma Planı]

30 MART 2021 (UTC)

lite.pubg.com web sayfası kapatılacak
Artık yeni indirme yapılamayacak
29 NİSAN 2021 05:00 (UTC)

Hizmet sonu
29 MAYIS 2021 (UTC)

LITE için artık Oyuncu Desteği sunulmayacak
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi