Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy

Perdeler hangi programda yıkanır

#1
Site Adı: Kartal Maltepe Kadıköy Ümraniye Pendik Ataşehir Perdeci My Stil Home
Site Konusu: Perde Modelleri Jaluzi, Stor, Zebra, Dikey, Plicell, Zip, Tül, Fon. En Güzel Çocuk Odası ve 3D Duvar Kağıdı, 3 boyutlu Modelleri
Site Alt Yapısı: Kurumsal

Perde modelleri arasında yer alan Stor Perdeler, şirketimiz olan My Stil Home'un da satışını yaptığı bir modeldir. Bu modellerin tercih edilmesinin birçok farklı sebebi bulunmaktadır. Kolay temizlenebilmesi, kırışma sorununun olmaması, uzun süreli kullanım imkanı ve birçok farklı model seçiminin olması, stor perdeleri diğer perde modellerine oranla daha fazla tercih edilebilir kılmaktadır. Kurumsal şirketlerinde ofislerinde tercih edilen stor perdeler, kolay çıkartılabilir ve takılabilir. Diğer yandan, ilk kez çıkartma ve takma işlemini yapacak birisi tarafından zorlanılan bir ürün türüdür. Bu ürünle ilgili çok fazla merak edilen sorular olan stor perde nasıl çıkarılır ve stor perde nasıl takılır sorularına yanıt vermeye çalışacağız.

Stor perdelerin takılma ve çıkartılma işlemlerinde dikkat edilmesi gereken iki temel husus bulunmaktadır. Perde yukarıdayken yani toplandığında çok daha kolay takılıp çıkartılabilmektedir. Yine klemens adı verilen duvara sabit 2 veya 3 tane (perdenin büyüklüğüne göre değişir) perdeyi tutan malzeme vardır. Takma ve çıkartma işlemi sırasında bu malzemeden tık sesi duyduğunuzda, stor perde kolay bir şekilde çıkartılacaktır. Tüm klemenslerde sırayla bu işlemi yapmanız yeterlidir. Yine özellikle ev hanımları tarafından merak edilen perdeler hangi programda yıkanır sorusuna cevap vermek gerekirse, hassas ayar olmayan makinelerde sentetik ayarda 30 derecede ve 400 devirde yıkama yapılabilir.
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
 

Perdeler Hangi Programda Yıkanır?

is_for_you 0 37 03-07-2021, Saat: 12:47
Son Yorum: is_for_you
 

Su deposu hangi zaman aralığında temizlenmeli ?

tekdezdezenfekte 0 150 04-03-2021, Saat: 17:35
Son Yorum: tekdezdezenfekte
 

Su deposu hangi zaman aralığında temizlenmelidir ?

tekdezdezenfekte 0 139 04-03-2021, Saat: 15:11
Son Yorum: tekdezdezenfekte
 

Halı Nasıl Yıkanır?

osman75 0 135 23-02-2021, Saat: 19:48
Son Yorum: osman75
 

İnternet Sitemiz İçerisinde Hangi Sınıflar İçin Eğitimler Var?

Erenbor 0 94 22-01-2021, Saat: 00:46
Son Yorum: Erenbor

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi