Mars Automotive

0 Replies, 26 Views

mars_white.png
mars automotive tedavülde bulunan otomotiv ürünleri için aydınlatma ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuş, ülkemize ve çevreye duyarlı üretim anlayışı ile sektörde güvenilirlik sağlamış, gelişen teknolojiyi ürünlerine entegre ederek ilerlemekte kararlılık gösteren bir firmadır. Firmamız 27000 metrekarelik kapalı üretim tesisinde dört milyon parça üretim kapasitesi ile 52 ülkeye Mars Automotive marka ürün ihracatı yapmakta ve her zaman yenilikçi bir anlayış ile müşteri odaklı hizmetine devam etmektedir.

Neden Marstech?

Marsotomotiv sürekli yenilik anlayışı ile otomotiv aydınlatma sektöründeki ihtiyaçlar en kısa sürede tespit edilir, teknolojik imkânlar sayesinde EAC, ECE, ISO9001, ISO14001, TS16949 ve ISO45001 standartları ile üretimler gerçekleştirilirken test laboratuvarında gerekli kalite kontrolleri tamamlanır. marstech tarafından bünyesinde kurulan test laboratuvarında ürünlerin optik test değerleri kontrol edilmekte, ısı, titreşim, nem kabini, yağmurlama, sprey kabini, renk ölçüm, ömür, dayanım ve performans testleri yapılmaktadır. Ürünlerin kalitesi kullanıma sunulduğu andan itibaren şirketin taahhüttü altında olup satış sonrası destek kullanıcıların talepleri doğrultusunda kesintisiz verilmektedir.

Ürünler

Marstech markalı ürünler otomotiv aydınlatma sektöründe 45 yıllık bir tecrübenin sonucunda ortaya çıkmıştır. Ürünler genel olarak stop lambaları, sinyal lambaları, sis lambaları, spot lambaları, çalışma lambaları, işaret lambaları, aksesuar lambaları ve evrensel ürün gruplarından oluşmaktadır. marsotomotiv geniş üretim yelpazesinde 70'den fazla ürün ile otomotiv aydınlatma sektöründe 2005 yılından günümüze hizmet vermekte olup, ülkemizin ve bölgemizin önde gelen üretici firmalarından birisi konumuna gelmiştir.Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi