Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy

Köpük Yalıtım Kaplama Sprey Poliüre

#1
Site Adresi: Gurelmuhendislik.com
Site Konusu: Sprey Poliüretan Köpükte Marka Firma

Sprey polyurea, genellikle bir epoksi kaplama ile korunan beton yüzeyler ve diğer yapı malzemeleri için aşınmaya dayanıklı, düşük kovalı bir kaplama olarak bilinir. Malzeme dayanıklılığı, çatlama, ufalanma, erozyon, hava koşullarına ve eğrilmeye karşı direnci ile bilinir. Sprey polyurea, yüksek yoğunluklu polietilenden ve yüksek kaliteli reçineden üretilmiştir. Reçine daha sonra bir epoksi veya Sprey poliüretan kaplama ile birleştirilir. Ultra hafif ancak son derece dayanıklı bir kaplama olan Sprey poliüretan, lekelere, yağ bazlı lekelere ve sert kimyasal temizleyicilere karşı üstün su direnci ve nihai direnç sağlayabilir.

G%C3%9CREL-M%C3%9CHEND%C4%B0SL%C4%B0K-2.png

  • Yanlış Kullanım Neler Getirir?

Piyasada çok sayıda Sprey poliüretan bulunmaktadır ve işiniz için doğru olanı satın aldığınızdan emin olmanız önemlidir. Beton yüzeyler için işe yarayacak en yaygın ve ideal poliüre, vf 380'dir. Birçok kişi bu kaplamayı beton zeminlerine uygulamaya çalışmış ve bir miktar başarı görmüş olsa da çoğu insan vf radar kaplamalarını kullanırdı. Bu özel kaplama, biraz daha kalın olmasına rağmen, vf'den çok daha iyi su direnci sağlayacaktır. Kalınlığının üç katına kadar beton plakalarda kullanılabilir, ancak bu kalınlığın ötesinde herhangi bir yüzeyde Sprey polyurea kullanılması tavsiye edilmez.

  • Köpük Yalıtım Kaplama

Köpük yalıtım kaplama yapmak için kullanılan sprey poliüre, hem asit hem de alkol bazlı lekelere mükemmel direnç sağlar. Bu, ürünü tezgâh üstü, fayans, duş perdesi, döşeme ve vinil zemin gibi alkali bazlı dökülmelerin yaygın olduğu uygulamalar için ideal hale getirir. Birçok ev sahibi, korozyonu önlemek için Çatı izolasyon alanlarına Sprey polyurea uygular. Bu uygulama için, çatının kenarlarının korozyona uğramasını önlemek ve sızdırmaz hale getirmek için özel olarak tasarlanmış püskürtücü ve pua sistemlerini satın almak en iyisidir. Bazı Çatı izolasyon şirketleri artık tamponlar ve sızdırmazlık maddelerinden eksiksiz sızdırmazlık çözümlerine kadar her şeyi içeren eksiksiz Sprey poliüretan sistemleri sunmaktadır.
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
 

Sprey Poliüretan Kullanan Firmalar

xenops 0 58 15-05-2021, Saat: 19:02
Son Yorum: xenops
 

Epoksi kaplama nasıl yapılır?

Erenbor 0 115 17-04-2021, Saat: 14:44
Son Yorum: Erenbor
 

OpticFog Buğu Önleyici Antifog Sprey Set

osman75 0 76 31-01-2021, Saat: 03:40
Son Yorum: osman75
 

Dış cephe kaplama

xenops 0 122 18-09-2020, Saat: 16:18
Son Yorum: xenops
 

Bağcılar De Diş Kaplama Fiyatları

osman75 0 116 13-09-2020, Saat: 02:34
Son Yorum: osman75

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi