Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy

GeForce Now, Kullanımına Yoğun İlgi Milyonlara Ulaştı!

#1
NVİDİA'nın geliştirdiği yeni bulut tabanlı oyun hizmeti, 2020 yılına girer girmez şirket tarafından duyurulmuştu. Oyuncular tarafında çok ilgi çekici bir gelişme olduğundan dolayı uzun süredir bu konu hakkında forum sitelerinde çok konuşulmuştu.
 
NVİDİA, GeForce Now adlı bulut tabanlı oyun sistemini sunmasının ardından, çok sayıda talep geldi. Kısa bir süre zarfında devasa oyuncu kitlesi tarafından kullanılmaya başlanan GeForce Now, en son 1 milyon oyuncuya ulaştı. Hatta geçmişti bile.
 
NVİDİA'nın sunduğu GeForce Now teknolojisi Bulut tabanlı oyun sistemi olup, günümüz şartlarının gereksinimlerini karşılamayan sistemler için devasa bir çözüm yoludur. Donanımları oyunları oynatmayacak seviyede olan kullanıcılar bu alternatife baş vurarak, her hangi bir sistem bileşenini yükseltmeden kaliteli oyun deneyimi yaşayabiliyor. Tabi bunun için internet hızınızın yüksek olmasını belirtmemizde fayda var.
 
Resmi olarak 2020 yılının Şubat ayında kullanıcıyla buluşturulan GeForce Now teknolojisi, yeni kayıt olan kullanıcılara 1 saatlik deneyim süresi tanıyor. Çeşitli paketleri bulunan GeForce Now teknolojisinin RTX seçeneğinde ise sınırsız kullanım süresi sunmaktadır.
 
Bu paketi almadan önce kafanızda soru işareti varsa merak etmeyin, şirket bu paket içinde kullanıcılara 3 aylık bir deneme süresi sunuyor. Bu sayede deneme yaptıktan sonra kullanıp kullanmayacağınıza karşı kararı siz veriyorsunuz.
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
 

2K Games, GeForce Now Uygulamasından Çekildi!

Çağrı YAYA 0 292 13-04-2020, Saat: 18:57
Son Yorum: Çağrı YAYA
 

NVİDİA GeForce RTX 2080M Super Mobil Ekran Kartları Göründü!

Çağrı YAYA 0 305 13-04-2020, Saat: 14:59
Son Yorum: Çağrı YAYA

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi