Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy

Everest Rampage KB-R66 İncelemesi

#1
Tongue 
Bugün inceleme için satın almış olduğumuz Everest Rampage KB-R66 Modeline Yakından Bakıyoruz!

Pcshift.net'den herkese merhaba. Öncelikle bu gün inceleme için satın aldığımız Everest'in Rampage KB-R66 Modeli'nin görselleriyle beraber incelemesini yapacağız. Ürünü satın aldığımız da, kutu açılışında her hangi bir eksik bulunmazken içerisinden bir adet hem kullanım kılavuzu yerine geçen hemde garanti belgesi yerine geçen küçük bir kitapçık çıktğını görüyoruz.

Açılımını yapmadan önce ürün kendi kutusuyla bile fiyat/performans ürünü olduğunu dışarıdan belli ettiğini söyleyebiliriz. Kutunun üzerine baktığımızda ise klavyemizin türkçe dil desteği olduğunu belirtelim. Ayriyetten rainbow sabit renk desteğine de sahip.

Dış tasarım olarak ise oldukça başarılı duran Everest Rampage KB-R66 modeli'nin, kasasının kalitesinin sağlam olduğunu söyleyelim. Ayriyetten usb kablo tasarımı da, başarılı ve kalın kablo kullanılmış. Bu bağlamda bilgisayarımızı kullanırken zamanla aşınabilecek kablo deformasyonuna karşın kalın kablo kullanılması çok iyi bir alternatif olmuş diyebiliriz.

Klavyemize yakından baktığımız da, tuş takımlarının kalitesi kendini belli ediyor. Görsel olarak çok şık duran klavyemiz,ayriyetten gündüz vakti bile RGB ışığının parlak ve belli oldğunu belirtelim. Sol üst tepede bulunan F2,F3 ve F4 tuşlarıyla beraber FN kombinasyonunu kullandığımızda ses açma ses kısma ve kapatma işlemlerinin rahatlıkla yapıldığını söyleyebiliriz. Genel bir yorum yapacak olursak eğer Everest Rampage KB-R66 modelinin fiyatına göre son derece kaliteli bir performans ve tasarımla bizleri cezbettiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.


GÖRSELLER KALDIRILMIŞTIR.
Cevapla
#2
Gayet Açıklayıcı ve güzel teşekkürler ederiz
Cevapla
#3
Ben teşekkür ederim.
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi