Evde Spor Yapılır mı?

0 Replies, 393 Views

Merhaba

Karantina günlerinde ve ya sonrası için spor salonuna gitmeye fırsatın olmayan kişiler için evden spor yapmak tavsiye edilmese de gerekli aletler ve program listesi olduktan sonra benim fikrimce kesinlikle evde spor yapılabilir.

Daha önceden kendim denemiş olduğum için bu sebepten dolayı rahat konuşabilmekteyim. Gerekli aletleriniz olduktan sonra gerçekten verim alabiliyorsunuz, spor salonu tabi ki daha avantajlı olacaktır bir konu da fakat evden çalışmak ile hiç bir şey yapamazsın diyen kişilere kesinlikle aldanmamanız gerektiğini rahatlıkla söyleyebilirim.

Bir gün spor salonuna yazıldım ve ilk zamanlar rahat bir şekilde gidebilirken sonrasında insanın farklı nedenlerden dolayı gidesi kalmıyor. Bu sebepten evden spor yapmanında çeşitli avantajları olmaktadır. Bu sebeple salona gitmeye üşendiğiniz günlerde eğer hali hazırda evinizde alet edebatınız var ise ister istemez eliniz spor malzemelerine gidecektir ve spor yapmaya başlayacaksınız. Spor salonuna gitmeye üşendiğiniz günlerde ise bu size hem eksi olarak yansırken aynı zamanda herkesin söylediği evde spor yapılmaz diyen kişilere asla aldanmayın. Kesinlikle doğru aletler ve doğru programlama ile yapıldığı zaman faydasını sizde zamanla göreceksiniz.Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi