Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy

E-Uzaktan Canlı Ders Programı

#1
E-Uzaktan Canlı Ders Programı

E-Uzaktan Canlı Ders Programı için özel olarak geliştirilen Vimeo destekli canlı ders programı eğitim dünyasında yoğun olarak kullanılmaktadır. Sistem hakkında detaylı bilgiye web sitemizden E-uzaktan.com ulaşabilirsiniz. Bu yazı dizimizde sizlere bu sistem hakkında bilgi vereceğiz.

Vimeo destekli canlı ders programı uzaktan eğitim sistemlerinde kullanılır. Bu sistem ile kişiler canlı yayın yapma özelliğine sahip olur. Derslerin interaktif bir şekilde geçmesi için chat sistemi kullanılır. Uygun maliyetli olmasından dolayı eğitim dünyasında çok sık tercih edilir. Bütün mobil cihazlarla sisteme dahil olabilirsiniz. Farklı bir alt yapı içinde ekstra bir programa ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz. Eğitimcileri kısıtlamayan bu sistem uzaktan eğitime her zaman hızlı ve pratik çözümler üretir. Oldukça kullanışlı olan bu sistem hakkında detaylı bilgileri web sitemizden temin edebilirsiniz. Aklınıza takılan soruları bize sorabilirsiniz.

14.png

Vimeo sistemi ile aynı anda çok sayıda kullanıcıya hiçbir sorun yaşanmadan canlı yayın yapma imkanı sağlar. Bu sistem aynı anda farklı sınıflara farklı derslerin verilmesini sağlar. Bir okul düşünün. Bu okulda görev yapan öğretmenler her ders saati sınıf sınıf gezmesi gibi bu sistemle de dersler aynı anda farklı sınıflara entegre edilebilir. Sınıflar kendi derslerini takip ederken sistem vimeo ile hiçbir takılma ve duraklama yaşamaz. Kullanıcılar dilediği taktirde vimeo alt yapısı ile değişiklik yapabilir. Online ders sınıflara kurduğunuz görüntüleme sistemi ile vimeo sistemini entegre edebilirsiniz. Böylece kullandığınız kayıt sınıflarını online ders laboratuarına çevirebilirsiniz. Online ders verimini arttıran bu sisteme sahip olmak için hemen bizimle iletişime geçin.

Akademik canlı ders yazılım sistemi özgün bir şekilde tasarlanmıştır. Bu yüzden hızlı ve verimli bir eğitim faaliyeti yürütebilirsiniz. Bu sistem sayesinde tüm okul personelini aynı anda taşıyabilir ve birçok işlemi aynı anda yapabilirsiniz. Sistemin işleyişi hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve ders yazılım sistemine sahip olmak için aşağıdaki linkten bize ulaşabilirsiniz. Uzaktan eğitim sisteminin ihtiyaç duyduğu tüm yazılımsal dokümanları firmamızdan temin edebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerimizi incelemek için hemen web sitemizi ziyaret edin.

https://www.e-uzaktan.com
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
 

Livu Canlı Yayından Para Kazanma

xenops 0 21 01-06-2021, Saat: 22:21
Son Yorum: xenops
 

Kerizim Canlı Tavla Oyunu

emircan77 0 25 27-05-2021, Saat: 21:44
Son Yorum: emircan77
 

Canlı Okey Oyna Kerizim.com

emircan77 0 33 26-05-2021, Saat: 21:13
Son Yorum: emircan77
 

Maksat Okey ile Canlı Okey Oyna

emircan77 0 31 23-05-2021, Saat: 16:16
Son Yorum: emircan77
 

Kafa Radyo Canlı Dinle Fırsatını Yakala!

zeynep 0 75 06-05-2021, Saat: 08:47
Son Yorum: zeynep

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi