Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy

Digitürk Bu Yıl Türkiye'de İnternet Hizmeti Sunacak!

#1
Netflix'ten sonra Türkiye'de en çok abonesi bulunan Digitürk platformu, ülkemizde internet hizmeti vermeye başlayacak. Pöpülerliği çıktığı günden itibaren LİG TV ilke meşhur olan, Digitürk bünyesinde bir çok özel kanal bulunduruyor. Ülkemizde en çok internet hizmetinin ihtiyaçlarının artması doğrultusunda Digitürk'de bu konuda internet hizmeti vermeye karar verdi.
 
Katar'da düzenlenmekte olan bir etkinlikte, Digitürk CEO'su olan Yousef Al Obaidly' Bu yıl kullanıma sunacakları İnternet hizmetinden umutlu oluklarını söyledi. Dünya genelinde pöpülerliği yüksek olan Digitürk platformu yatırım konusunda en fazla Türkiye'yi hedeflediğini ve neredeyse 2 milyar dolara varan yatırım gerçekleştirdiklerini vurguladı.
 
Digitürk CEO'su  Yousef Al Obaidly' internet kullanımı için kaliteli bir altyapı ile hizmet vereceklerini beyan ederken, projenin henüz çalışma aşamasında olduğunu söyledi. Verilecek olan internet hizmeti hakkında detaylar şu an için bilinmesede önümüzdeki aylarda bu bilginin netliğe kavuşacağını düşünmekteyiz.
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi