Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy

CS:GO Atölye Haritası Nasıl İndirilir?

#1
0q18nY.jpg

Merhaba, milyonlar kişinin CS:GO oynadığını ama çoğu kişinin atölye haritalarından bilgisi olmadığından haberiniz var mı? Bu yazıyı okuyorsanız muhtemelen sizlerde şuanda ilk defa öğreneceksiniz.

  • CS:GO Atölye Haritası Nedir?

Atölye haritası 3.Parti haritalar olup oyunun resmi geliştiricileri değil de, sıradan şahıslar tarafından oluşturulmuş farklılık olması açısından paylaşılan haritalara denmektedir. Kısacası aynı haritalardan sıkıldınız ve farklılık arıyorsunuz bu durumda Steam atölyesine girerek yüzlerce hatta binlerce haritaları Atölyeden ekle diyerek. Farklı haritaları keşfedebilirsiniz.

  • CS:GO Atölye Haritası Nasıl Eklenir?

Öncelikle steam platformunu açtıktan sonra oyunlarım listesinden ve ya arama butonuna CS:GO yazarak oyunun sayfasını açıyoruz. Ardından sağ üstünde bulunan Topluluk bölümüne tıklıyoruz. Bu aşamadan sonra üst kısımda epey bir seçenek çıkacaktır. Bu seçeneklerin arasında Atölye kısmı bulunuyor. Bu kısma girerek beğendiğiniz mapleri seçtikten sonra Abone Ol butonuna tıklarsanız seçmiş olduğunuz harita oyuna eklenecektir. Oyun içerisinde ise Atölye kısmına gelerek seçmiş olduğunuz haritayı direk oynayabilirsiniz.

Umarım Yararlı Olmuştur.
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi