Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy

CES2020'de Sony Playstation 5 Tanıtımı

#1
CES2020' Fuarında yapılan Playstation 5 tanıtımında ilk olarak logoda ufak değişliklere gittiğini şirketin genel müdürü Jim Ryan açıkladı.
 
Sony Playstaion 5'in çıkış tarihini 2020' yılının son aylarına olacağını belirtti. Playstation 5 çok sıkı çalışan şirket son aylarda kendini tamamen yeni ürününe bağlamış durumda. CES2020' fuarında detaylı açıklamalar veren Jim Ryan Playstaion 4'ün kullanıcını kitlesine değindi. Playstaion 4'ün şu ana 106 milyon adet sattığını belirten Ryan, 1.15 Milyar adette playstation oyunun satıldığını açıkadı. Playstation Plus üyesinin sayısının ise 103 milyon olduğunu dile getirdi.
 
Ryan' özellikle Playstation 5'in logosu için değişiklikliğe gittini söyledi. Logoya bakacak olursak aslında bizi ilk playstation zamanlarına götürdü diyebilirim. Heralde oyunculara nostaji yaşatmak istiyorlar gibi geldi bize yinede hoş göründüğünü söyleyelim. Ryan ileriki dönemler için daha fazla detaylar açıklayacağını söylerken fuarda verdiği bilgilerin bunlardan ibaret olduğunu söyleyelim.
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi