Duyuru :
  • Forum Sitemize Hoş Geldiniz.

Amazon - PS5 Siparişlerinden Pilavlık Bulgur Çıktı

*
Bu konu; 0 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Çağrı YAYA
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çevrimiçi
Yönetim Kurulu Başkanı
*******
944
mesajlar
815
konular
7
REP PUANI
27-12-2019
(Kayıt Tarihi)
Bay
(Cinsiyet)
#1
01-12-2020, Saat: 22:30
amazon-3.jpg

Amazon ingiltere üzerinden geçen günlerde PS5 siparişi veren bazı müşterilere Pilavlık bulgur gönderildi. Komik olan bu olay sonrasında bir çok Amazon kullanıcısı Sosyal medya hesaplarından kendilerine gönderilen alakasız ürünleri paylaştı.
2e3b2c69eea24e908abf018565eb4c24466873e8.jpeg
Sadece pilavlık bulgur ile kalmayıp oyuncak diğer türden çeşitlerde gıda malzemeleri ulaşan Amazon kullanıcılarıda oldu. İşin en garip tarafı ise ülke İngiltere olsa da giden pilavlık bulgurlar Türk malıydı. İddalara göre mevcut PS5 siparişlerin kargo firmasında yaşanan hırsızlıktan dolayı içerikleri değiştiği söylentisi. Amazon müşterileri gelen kolilerin üzerinde Amazon'a ait bant olmamasından dolayı daha koliyi açmadan endişe duyduklarını belirtti.

Kargo ve taşımacılık hizmetinin hızla geliştiği şu dönemlerde bu şekilde bir olayın Amazon gibi bir firmada yaşanması Amazon müşterilerini son derece üzmüş olarak görünüyor. Amazon firması tarafından gelen bir açıklama ise şu şekilde ; “Hepimiz müşterilerimizi mutlu etmek ile ilgileniyoruz ve hepsi için bunu başaramadık. Bunun için gerçekten üzgünüz ve tam olarak ne olduğunu araştırıyoruz.” .

Amazon firmasının konu ile alakalı nasıl bir yol izleyeceğine dair şuan için bir açıklama bulunmuyor. Amazon müşterileri ise yaşanan olan problemin en kısa süre içerisinde çözümlenmesini beklemekte.


Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi