Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy

Almanca öğrenmek için en iyi 5 site!

#1
Almanca öğrenmek için en iyi 5 site!
Almanca öğrenmek istiyor, ancak yeterli kaynak bulamıyorsanız ve ücretsiz öğrenmek istiyorsanız, yeni başlayan ya da ileri düzey bir öğrenci olmanız önemli değildir. Almanca öğrenmenize veya geliştirmenize yardımcı olacak Almanca öğrenmek için en iyi 5 site!
1.Dualingo

image8-150x150.png

Duo Lingoalmanca derslerinin tamamlanması sadece 5 dakika sürer ancak eğlenceli bir oyun simülasyon oturumunda sunulur. Duo Lingo ayrıca kurslarının bilimsel olarak çalıştığını kanıtladı!
Duo Lingo, özel öğrenme ihtiyaçlarınıza uyum sağlar. Kelime alıştırması, olabildiğince hızlı, olabildiğince hızlı öğrenmenize yardımcı olmak için hazırlanmıştır. En iyisi, egzersizi tamamlar tamamlamaz rekorunuz verilir anında geri bildirim almanıza ve ilerlemenizi izlemenize izin verir. Bu ilerleme daha sonra Duo Lingo uygulamanız kontrol edilebilir, böylece hareket halindeyken Almanca öğrenebilirsiniz.

2. Deutsch Online

image5-1.jpg

Deutsch Online, standart yerleştirme testiyle başlar. Bu seviye ve kurs önerilerinizi belirleyecektir. Her ders durumsal konuşmalar, kelime bilgisi ve dil bilgisine odaklanan bölümlere ayrılmıştır. Öğrenme stilleriniz ve ihtiyaçlarınız için farklı öğrenme yöntemleri mevcuttur. Deutsch Online daha sonra konuşma ve iletişim becerilerinizi geliştirmeniz için kişisel eğitmenlerle çevrimiçi dersler planlanır. Tamamlandığında Goethe-Institut tarafından bir sertifika verilecektir.
3.Babbel

image2-1-300x93.jpg

Babbel’in Almanca kursu iki temel kategoriye ayrılır: telaffuz ve kelime bilgisi. Süslü bir özellik, tarayıcınızla entegre edilen konuşma tanıma aracıdır. Babbel’in kelime dağarcığınızı geliştirmenize yardımcı olma stratejisi en uygun aralıklar veya en çok mücadele ettiğiniz kelimeleri ve kuralları kullanmaktır. Bir başka harika özellik Babbel mobil uygulaması. Bu, ilerlemenizi izler ve kontrol eder, böylece öğrenmenizi yanınıza alabilirsiniz.
4.Deutsch Akademie

image1-1-300x159.jpg

Deutsch Akademie sitesindeki tüm malzemelere erişebilmek için bir hesaba ihtiyacınız yoktur. Bir ziyaretçi olarak bile, 20.000‘den fazla dil bilgisi ve kelime bilgisi alıştırmasının yanı sıra 800 saatten fazla etkileşimli çevrimiçi kaynak kullanabilirsiniz. Kurslar, Avrupa Diller Referans Çerçevesine göre yapılandırılmıştır, bu nedenle bu kaynak Almanca öğrenmek için bir başlangıç noktası veya aldığınız geçerli bir kursa ek olarak harikadır.
5.BBC

image3-300x300.png

BBC Almanca‘nızın yeni başlayan, orta, ileri veya bir yerde olduğundan emin değil misiniz? BBC, mevcut akıcılığınızı belirlemenize yardımcı olabilecek bir teste sahiptir. Maceracı mı hissediyorsun? TV ve radyoda gerçek Alman haberlerini izleyerek dinleyerek beceri setinize meydan okuyun. Ayrıca video eğitimlerini izleyebilir ve bu sitedeki bir ücret ödemeden kullanışlı tatil ifadelerini öğrenebilirsiniz.

Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi