Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy

ADATA SE760 Taşınabilir SSD Modelini Tanıttı !

#1
Teknolojinin hızla geliştiği çağda, neredeyse herşeyin hem boyutu küçükdü hemde performansı arttı. ADATA'nın tanıttığı yeni SE760 taşınabilir SSD modeline yakından bakıyoruruz. Öncelikle USB 3.2 Gen 2 teknolojisini destekleyen yeni modeller, okuma ve yazma potansiyeli olarak yüksek hızlar vadediyor. Küçük boyutuyla da taşınması son derece kolay olan cihazın, sürekli seyehat halinde olan kişilerin vazgeçilmezi olabilir.
 
USB 3.2 Gen 2 teknolojinisi kullanan yeni taşınabilir SSD birimi Type-C desteğine sahip. Kasa tasarımı olarak oldukça şık görünen model metal yapıyıya sahip, bu sayede cihazın sağlamlık açısından bir adım öne çıktığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Saniyede 1000MB'a kadar ulaşan okuma ve yazma performansıyla diğer normal disklerden neredeyse 10-12 kat daha hızlı. Depolama birimi tarafında ise 256GB-512GB-1TB'lık modelleri ile karşımıza çıkmaktadır. 
 
Bir çok cihazı destekleyen SE760 modeli, diğer disklere göre hem performans hemde dayanıklılık olarak çok başarılı. Bunun yanı sıra ürünün Playstation ve Xbox platformların da kullanılabileceğinide belirtelim. 
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi